Eero Järnefelt

Eero Järnefelt
Eero Järnefelt
Eero Järnefelt
Eero Järnefelt
Eero Järnefelt
Eero Järnefelt
Eero Järnefelt
Eero Järnefelt

Klubbat för:

240 EUR

Utropspris

300 EUR

EERO JÄRNEFELT (1863-1937), Flickor, signerad med dedikation, etsning 32x24 cm.

651212

2019-06-04