Klubbat för:
6 400 EUR
Utropspris
8 000 EUR
OSCAR KLEINEH (1846-1919) Söndagssegling på hemviken, signerad samt daterad 1874, olja på duk, 46x72 cm
Dubblerad duk
651216
2019-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här