Oscar Kleineh oljemålning

Oscar Kleineh oljemålning
Oscar Kleineh oljemålning
Oscar Kleineh oljemålning
Oscar Kleineh oljemålning
Oscar Kleineh oljemålning
Oscar Kleineh oljemålning
Oscar Kleineh oljemålning
Oscar Kleineh oljemålning

Klubbat för:

6 400 EUR

Utropspris

8 000 EUR

OSCAR KLEINEH (1846-1919) Söndagssegling på hemviken, signerad samt daterad 1874, olja på duk, 46x72 cm

Dubblerad duk

651216

2019-12-04