Julius von Klever oljemålning

Julius von Klever oljemålning
Julius von Klever oljemålning
Julius von Klever oljemålning
Julius von Klever oljemålning
Julius von Klever oljemålning
Julius von Klever oljemålning
Julius von Klever oljemålning
Julius von Klever oljemålning

Klubbat för:

3 300 EUR

Utropspris

4 000 EUR

JULIUS VON KLEVER (1850-1924) Vintermotiv, signerad samt daterad 1911, olja på duk, 32x50 cm

651217

2019-12-04