Julius von Klever oljemålning

Julius von Klever oljemålning
Julius von Klever oljemålning
Julius von Klever oljemålning
Julius von Klever oljemålning
Julius von Klever oljemålning
Julius von Klever oljemålning
Julius von Klever oljemålning
Julius von Klever oljemålning

Klubbat för:

2 400 EUR

Utropspris

3 000 EUR

JULIUS VON KLEVER (1850-1924) Månsken över fiskebyn, signerad samt daterad 1891, olja på duk, 28x40 cm

651218

2019-12-04