Spegel med skåp nyrenässans

Spegel med skåp nyrenässans
Spegel med skåp nyrenässans
Spegel med skåp nyrenässans
Spegel med skåp nyrenässans
Spegel med skåp nyrenässans
Spegel med skåp nyrenässans
Spegel med skåp nyrenässans
Spegel med skåp nyrenässans

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

SPEGEL, med SKÅP, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, svärtade, skulpterad dekor, spegelns mått 178x82, höjd ca 75, 75x45 cm, lös listdel finns att avhämta vid Utlämningen

Brukslitage, ytskador, lös listdel medföljer, en kulfot saknas

651226

2019-06-10