Baljfåtölj sengustaviansk

Baljfåtölj sengustaviansk
Baljfåtölj sengustaviansk
Baljfåtölj sengustaviansk
Baljfåtölj sengustaviansk
Baljfåtölj sengustaviansk
Baljfåtölj sengustaviansk
Baljfåtölj sengustaviansk
Baljfåtölj sengustaviansk
Baljfåtölj sengustaviansk
Baljfåtölj sengustaviansk
Baljfåtölj sengustaviansk
Baljfåtölj sengustaviansk
Baljfåtölj sengustaviansk
Baljfåtölj sengustaviansk
Baljfåtölj sengustaviansk
Baljfåtölj sengustaviansk

Klubbat för:

30 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BALJFÅTÖLJ, sengustavianskt stockholmsarbete, i den egyptiserande stilen, skuren dekor, karmar med sfinxhuvuden, sarger med löpande hund, sabelformade ben, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, lagningar, sprickor

651230

2019-06-05