Margareta Åkerberg

Margareta Åkerberg
Margareta Åkerberg
Margareta Åkerberg
Margareta Åkerberg
Margareta Åkerberg
Margareta Åkerberg

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARGARETA ÅKERBERG: Komposition, signerad och daterad 72, vävnad monterad på fiberplatta,, ca 49x56 cm

651237

2019-06-04