Reinhold Ljunggren oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Porträtt av sittande man, signerad samt daterad 1942, olja på pannå, ca 48x32 cm

Fernissasläpp

651238

2019-06-04