Obelisker

Obelisker
Obelisker
Obelisker
Obelisker
Obelisker
Obelisker
Obelisker
Obelisker

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OBELISKER, Grand tour souvenirer, 1900-talets första hälft, siena marmor, höjd ca 32 cm

Detta föremål tillhör specialauktionen Samlarhem

Den ena är lagad strax under andra avsatsen, flera nagg, slitage

651246

2019-06-08