Spegel med konsol gustavianskstil

Klubbat för:

2 600 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

SPEGEL med konsol, gustavianskstil, 1900-tal, fasettslipat glas, konsol med lös stensskiva, förgylld, spegel höjd ca 174 cm, konsolbord höjd ca 65, 55 x 28 cm.

Kuntoraportti

Slitage, krön med lagningar, pärlkant med skador

651254

Päivämäärä:

2019-06-05