Spegel med konsol gustavianskstil
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
SPEGEL med konsol, gustavianskstil, 1900-tal, fasettslipat glas, konsol med lös stensskiva, förgylld, spegel höjd ca 174 cm, konsolbord höjd ca 65, 55 x 28 cm.
Kuntoraportti
Slitage, krön med lagningar, pärlkant med skador
651254
Päivämäärä:
2019-06-05