Stol senbarock

Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock
Stol senbarock

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STOL, 1700-tal, senbarock, balusterformad ryggbricka, svartmålad, sitthöjd ca 48 cm

Slitage, maskstungen

651259

2019-06-05