Byst av Apollon

Byst av Apollon
Byst av Apollon
Byst av Apollon
Byst av Apollon
Byst av Apollon
Byst av Apollon
Byst av Apollon
Byst av Apollon
Byst av Apollon
Byst av Apollon
Byst av Apollon
Byst av Apollon

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYST föreställande Apollon, 1900-talets mitt, patinerad brons, sockel i vit marmor höjd ca 28 cm

Detta föremål tillhör specialauktionen Samlarhem

Slitage, slagmärken

651264

2019-06-08