Uppläggningsbestick och fiskbestick
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 200 SEK
UPPLÄGGNINGSBESTICK, 1 par, silver, FISKBESTICK, 12+12, nysilver, modell svensk spetsig, uppläggningsbesticken stämplade Nordiska kompaniet 1918, monogramgravyr för makarna Philipson Horngren, silvervikt 294 g
Slitage
651265
2019-06-05