Uppläggningsbestick och fiskbestick

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

UPPLÄGGNINGSBESTICK, 1 par, silver, FISKBESTICK, 12+12, nysilver, modell svensk spetsig, uppläggningsbesticken stämplade Nordiska kompaniet 1918, monogramgravyr för makarna Philipson Horngren, silvervikt 294 g

Slitage

651265

2019-06-05