Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KISTA, 1900-tal, målad plåt, invändigt med fack och spegel, höjd ca 45, 99x57 cm
Slitage
651270
2019-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här