Kista

Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista
Kista

Klubbat för:

950 SEK

1 500 SEK

KISTA, 1900-tal, målad plåt, invändigt med fack och spegel, höjd ca 45, 99x57 cm

Slitage

651270

2019-06-05