Herman Österlund Arild

Herman Österlund Arild
Herman Österlund Arild
Herman Österlund Arild
Herman Österlund Arild
Herman Österlund Arild
Herman Österlund Arild

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HERMAN ÖSTERLUND (1873-1964): Vinterlandskap, signerad Herman Österlund, olja på duk, ca 84x54 cm

Har varit uppspänd på mindre spännram, vikmärken samt spikhål nertill

651274

2019-06-14