Spegel med konsol rokokostil
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL med konsol, rokokostil, 1900-tal, fasettslipat glas, konsol med lös stensskiva, förgylld, spegel höjd ca 131 cm, b 72, konsol höjd 79, 80x42 cm.
Skador. Slitage, krön med lagningar.
651278
2019-06-05