Ingrid Rosell

Ingrid Rosell
Ingrid Rosell
Ingrid Rosell
Ingrid Rosell
Ingrid Rosell
Ingrid Rosell
Ingrid Rosell
Ingrid Rosell
Ingrid Rosell
Ingrid Rosell
Ingrid Rosell
Ingrid Rosell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGRID ROSELL (samtida): Abstrakt skulptur, signerad och daterad i Rosell 1966, blandteknik på metall sockel, höjd ca 61 cm

651279

2019-06-05