Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TESKRIN, 1800-tal, troligen valnöt, insida delvis klätt med plysch, längd 30 cm
Några skador, del saknas, nycklar saknas
651301
2019-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här