Grand tour souvenirer
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GRAND TOUR sovenirer, (3) i form av obelisk i marmor, brevpressar som pyramid med olika marmorsorter samt örn i brons på sockel av alabaster, 1800- och 1900-tal, höjd mellan ca 16-25 cm
Detta föremål tillhör specialauktionen Samlarhem
Nagg, slitage
651310
2019-06-08