Gösta Ydström oljemålning

Gösta Ydström oljemålning
Gösta Ydström oljemålning
Gösta Ydström oljemålning
Gösta Ydström oljemålning
Gösta Ydström oljemålning
Gösta Ydström oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖSTA YDSTRÖM (1861-1952): Fågelhundar, signerad och daterad Gösta Ydström 1906, olja på duk, ca 36,5x39,5 cm

651318

2019-06-06