Bertil Berg akvarell
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERTIL BERG (född 1935): Abstrakt komposition "Membran", signerad och daterad B Berg 28/2 -86, akvarell, ca bladmått 100x145 cm
Utställd på Göteborgs Konstmuseum 10/6-23/8 1987 enligt etikett à tergo
Skador längs kanter, ej examinerad ur ram
651320
2019-06-08