Bertil Berg akvarell

Bertil Berg akvarell
Bertil Berg akvarell
Bertil Berg akvarell
Bertil Berg akvarell

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL BERG (född 1935): Abstrakt komposition "Membran", signerad och daterad B Berg 28/2 -86, akvarell, ca bladmått 100x145 cm

Utställd på Göteborgs Konstmuseum 10/6-23/8 1987 enligt etikett à tergo

Skador längs kanter, ej examinerad ur ram

651320

2019-06-08