Åke Johansson oljemålning

Åke Johansson oljemålning
Åke Johansson oljemålning
Åke Johansson oljemålning
Åke Johansson oljemålning
Åke Johansson oljemålning
Åke Johansson oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÅKE JOHANSSON (1863-1968): Timmersläde, signerad Åke Johansson, olja på duk, ca 56x134 cm

651321

2019-06-04