Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, Louis XV, 1700-tal, fanerad med bl.a. valnöt, bronsbeslag, invänidgt med fak och lådor, höjd 82, 67x36 cm

Fanerskador, slitage, nyckel saknas

651323

2019-06-06