Harald Rydstern oljemålning

Harald Rydstern oljemålning
Harald Rydstern oljemålning
Harald Rydstern oljemålning
Harald Rydstern oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MATS RYDSTERN (född 1952): stilleben, signerad Mats Rydstern, olja på duk, bildmått 72x91 cm

Smärre färgbortfall

651328

2019-06-08