Netsuke

Netsuke
Netsuke
Netsuke
Netsuke
Netsuke
Netsuke
Netsuke
Netsuke
Netsuke
Netsuke
Netsuke
Netsuke

Klubbat för:

3 600 SEK

3 000 SEK

NETSUKE i form av dödskalle, signerad, 1800/1900-tal, skuren i trä, höjd ca 4 cm

Slitage

651340

2019-06-08