Pierre Alechinsky litografi

Pierre Alechinsky litografi
Pierre Alechinsky litografi

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PIERRE ALECHINSKY (född 1927): komposition, signerad, daterad 1963, numrerad 29/100, litografi, bildmått 28x41 cm

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram

651341

2019-06-08