Klubbat för:
1 000 SEK
3 000 SEK
HUGO TROEDS, skrivbord med tillhörande hurts, Bjärnum, 1940/50-tal, mahogny och bok med klaffar, beslag i mässing, höjd ca 74, 125x78. Klaffar á 48 cm. Nyckel finns.
Slitage.
651342
2019-06-05