Hugo Troeds skrivbord med klaffar

Klubbat för:

1 000 SEK

3 000 SEK

HUGO TROEDS, skrivbord med tillhörande hurts, Bjärnum, 1940/50-tal, mahogny och bok med klaffar, beslag i mässing, höjd ca 74, 125x78. Klaffar á 48 cm. Nyckel finns.

Slitage.

651342

2019-06-05