Phlip von Schantz litografi

Phlip von Schantz litografi
Phlip von Schantz litografi
Phlip von Schantz litografi
Phlip von Schantz litografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stilleben med lökar, signerad och numrerad V. Schantz -80, EA, litografi, bildyta 24x30,5

651358

2019-06-06