Ivar Hjertqvist skulptur

Ivar Hjertqvist skulptur
Ivar Hjertqvist skulptur
Ivar Hjertqvist skulptur
Ivar Hjertqvist skulptur
Ivar Hjertqvist skulptur
Ivar Hjertqvist skulptur
Ivar Hjertqvist skulptur
Ivar Hjertqvist skulptur
Ivar Hjertqvist skulptur
Ivar Hjertqvist skulptur
Ivar Hjertqvist skulptur
Ivar Hjertqvist skulptur
Ivar Hjertqvist skulptur
Ivar Hjertqvist skulptur

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IVAR HJERTQVIST (1907-1983): Poserande kvinna, monogramsignerad samt daterad 1948 i gjutning, målad gips, höjd ca 62 cm

Några färgavskrap

651367

2019-06-04