Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BENGT LISSEGÅRDH (1912-1979):(2) reliefer, motiv med S:t Göran samt bågspännare, patinerad brons samt betsat trä, träreliefen signerad samt daterad 34, ca 19,5x14,4 samt 22x15,5 cm
651372
2019-06-04
Gör en kostnadsfri värdering här