Bengt Lissegårdh reliefer

Bengt Lissegårdh reliefer
Bengt Lissegårdh reliefer
Bengt Lissegårdh reliefer
Bengt Lissegårdh reliefer
Bengt Lissegårdh reliefer
Bengt Lissegårdh reliefer
Bengt Lissegårdh reliefer
Bengt Lissegårdh reliefer

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BENGT LISSEGÅRDH (1912-1979):(2) reliefer, motiv med S:t Göran samt bågspännare, patinerad brons samt betsat trä, träreliefen signerad samt daterad 34, ca 19,5x14,4 samt 22x15,5 cm

Zustandsbeschreibung

651372

2019-06-04