Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STEKFAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-795), underglasyrblå dekor av pagodlandskap, ca 36x27 cm
PROVENIENS: Tore Wretman
Ett obetydligt glasyrnagg, smärre glasyrnötningar i kant
651389
2019-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här