Manfred Flyckt oljemålning

Manfred Flyckt oljemålning
Manfred Flyckt oljemålning
Manfred Flyckt oljemålning
Manfred Flyckt oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

2 000 SEK

MANFRED FLYCKT (1893-1956): Skogslandskap, signerad, olja på duk, bildmått 56x66 cm

Smärre slitage

651390

2019-06-18