John Hedberg oljemålning

John Hedberg oljemålning
John Hedberg oljemålning
John Hedberg oljemålning
John Hedberg oljemålning
John Hedberg oljemålning
John Hedberg oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHN HEDBERG (1895-1957): Motiv från Slussen, signerad och daterad John Hedberg -28, olja på duk, ca 50x61,5 cm

651398

2019-06-05