Figuriner föreställande tomtar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 10 st, huvudsakligen 1950-tal, föreställande tomtar, samtliga i bemålat lergods, höjd ca 8-24 cm

Krackelyr förekommer, 1 figurin med nagg

651411

2019-06-04