Bordskanon Bofors 1976

Bordskanon Bofors 1976
Bordskanon Bofors 1976
Bordskanon Bofors 1976
Bordskanon Bofors 1976
Bordskanon Bofors 1976
Bordskanon Bofors 1976

Såld för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSKANON, Bofors 1976, gjutjärn, tillverkad till Tore Wretman, signerad i godset T W 7-5 1976, höjd 30, längd 53 cm

PROVENIENS: Tore Wretman

Rost, slitage

651413

2019-09-29