Kniv Samearbete

Kniv Samearbete
Kniv Samearbete
Kniv Samearbete
Kniv Samearbete
Kniv Samearbete
Kniv Samearbete
Kniv Samearbete
Kniv Samearbete
Kniv Samearbete
Kniv Samearbete
Kniv Samearbete
Kniv Samearbete
Kniv Samearbete
Kniv Samearbete

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

KNIV SAMEARBETE, 1900-tal, för vänsterhand, slida i horn med graverad och svärtad dekor, gördel i skinn, längd ca 48 cm

Detta föremål tillhör specialauktionen Samlarhem

Fogspricka, slitage

651440

2019-06-08