Gjutjärnsurna

Gjutjärnsurna
Gjutjärnsurna
Gjutjärnsurna
Gjutjärnsurna
Gjutjärnsurna
Gjutjärnsurna

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRÄDGÅRDSURNA, 1900-tal, gjutjärn, mediciformad, botten med genomgående hål, diameter ca 60, höjd ca
75 cm

Rost och slitage.

651458

2019-06-05