Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
ERIK OLSSON (1901-1986): Kustmotiv, sannolikt från Gotland, signerad och daterad Erik Olsson Sanda -83, pastell, bildmått ca 51x37 cm
651463
2019-06-04