Lennart Jirlow litografi

Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi
Lennart Jirlow litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖRAN SELLGREN, Lennart Jirlow. Tablåer ur ett målande liv. Förord Beppe Wolgers. Stockholm 1978.
4:o. 1 originalfärglitografi 181/350 L. Jirlow, signerad, Pappbandkassett,

651468

2019-06-04