Moje Åslund orginal till filmaffisch
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
JOHN MAURITZ "MOJE" ÅSLUND (1904-1968): "En Hustru Med Pressens Hjälp" (His Picture in the Papers), förlaga till filmaffisch, 1928, föreställande Douglas Fairbanks, akvarell och täckvitt på papper, signerad Åslund, ca 120x68 cm
Ej examinerad ur ramen
651470
2019-06-04