Sovelfat

Sovelfat
Sovelfat
Sovelfat
Sovelfat
Sovelfat
Sovelfat
Sovelfat
Sovelfat
Sovelfat
Sovelfat
Sovelfat
Sovelfat

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOVELFAT, 17/1800-tal, svarvad, med bemålning, i botten inskuret bomärke, höjd ca 23 cm

Detta föremål tillhör specialauktionen Samlarhem

Sprickor, slitage, nagg och bortfall av ytbehandling

651477

2019-06-08