Klubbat för:
2 600 SEK
3 500 SEK
BESTICK, silver, ca 79 dlr, 1900-tal, mestadels kaffeskedar, blandade modeller, bl.a GAB, COHR, total vikt exkl blad i rostfritt ca 1191 g
Bruksslitage
651482
2019-06-04