Silverbestick, blandade modeller

Klubbat för:

2 600 SEK

3 500 SEK

BESTICK, silver, ca 79 dlr, 1900-tal, mestadels kaffeskedar, blandade modeller, bl.a GAB, COHR, total vikt exkl blad i rostfritt ca 1191 g

Bruksslitage

651482

2019-06-04