Byrå i gustaviansk stil

Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil
Byrå i gustaviansk stil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, med marmorskiva, lövträ med intarsiadekor, två lådor, höjd ca 76, 78x45 cm, skyltmärkt Markisfabriken Malmö, nyckel finns

Ett av de främre benen med repor och hackmärken

651489

2019-06-04