Spegel gustaviansk stil

Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, förgylld samt bemålad, spegelglas med fasade kanter, ca 90x50 cm

Bruksslitage

651491

2019-06-06