Satsbord i Louis XVI-stil
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SATSBORD, 3 dlr, Louis XVI-stil, Jason Furniture, Danmark, 1900-talets mitt, antikvitt trä med krackelyrer, förgyllda detaljer, kakel med figurscener signerade Edmund (Edmund Pedersen), höjd ca 55, 52x37 cm, skyltmärkta Jason Furniture
Visst färgbortfall
651493
2019-06-04