Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, England, fanerat med maohgny, invändigt med 3 hyllplan höjd ca 122, 99x35 cm, nyckel finns

Bruksslitage

651497

2019-06-05