Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, Reprodux, England, 2 delat, fanerat med maohgny, invändigt med hyllplan, draghantag i form av lejonmaskaroner, höjd ca 198, 150x40 cm, nyckel finns

Bruksslitage

651499

2019-06-05